Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2015-02-12 16:44:58

juska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-10
Posty: 139
Punktów :   

Re: samoloty - domestic

Powiem Kubie, żeby się tym zajął z Tobą Basia dzisiaj wieczorem, bo mnie jakoś niemoc ogarnęła w tym temacie i wstyd się przyznać, ale mi się nie chce na tą chwilię nic sprawdzać, szukać itp.
Ale fakt faktem można już kupić, bo tak gadamy o tym od miesiąca i nic. Dobra, zbieramy się wieczorem i działamy;) Dzisiaj ostatecznie kupmy:)

Offline

 

#17 2015-02-13 00:39:04

bb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-11
Posty: 156
Punktów :   

Re: samoloty - domestic

no to kolejna rzecz z głowy
dla mnie jeszcze tylko szczepienia, waluta i gotowam!

Offline

 

#18 2015-02-13 09:55:39

juska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-10
Posty: 139
Punktów :   

Re: samoloty - domestic

No i super:) Nie możemy jednak spocząć na laurach Barburo, bo czeka nas jeszcze zakup biletów na pociągi:D to podobno jest dopiero hardkor:D Szczególnie, że do aktywacji konta trzba mieć numer telefonu z Indii i trzeba to załatwiać mailowo:)

Wgl. nie wiem jak myślicie, ale mnie się wydaje, że warto kupić wcześniej takie bilety, bo na miejscu może być problem, a każdy dzień mamy mocno zaplanowany.

Gdzieś czytałam, że spoko rezerwuje się przez cleartrip, prowizja od sprzdaży jest niewielka, ale nie można zwracać biletów. Można też kupować przez stronę kolei indyjskich, wtedy można zwracać. Aczkolwiek kwoty za te bilety są moim zdaniem tak niewielkie, że jeśli jakiś pociąg by nam przepadł, to nie ma tragedii.

Tak czy inaczej mamy trochę czasu, żeby się nad tymi połączeniami zastanowić, przemyśleć kiedy pociągiem, kiedy autobusem. Czy są już dostępne bilety możemy sprawdzać na początku marca.

Offline

 

#19 2015-02-13 10:50:03

bb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-11
Posty: 156
Punktów :   

Re: samoloty - domestic

ja bym brala bilety jak najwczesniej, czytalam ze na jednej ze stron mozna kupowac bez indyjskiej karty czy numeru, to chyba nawet byl ten cleartrip, jeszcze poguglam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bassteam.pun.pl www.wildlifepark.pun.pl www.tibiagalaxy.pun.pl www.jlb-clan.pun.pl www.forsakenangels.pun.pl